KÜSI PAKKUMIST

KUIDAS SAAME KASKO SÕLMIMISEL KASULIKUD OLLA

Lihtne ja soodne viis kindlustada ära kõik, mis Sulle on kallis!

Saatke meile oma kindlustushuvi läbi kõrval asuva küsimustiku, või täitke ära Kaskokindlustuse avaldus ja saatke kindlustus@optimal.ee  ning saame Sulle juba edaspidi palju abiks olla, maakler seisab kindlustusvõtja huvide eest.

Kaskokindlustuse leping sõlmitakse ärikliendi poolt täna üldjuhul kahel põhjusel.

  1. Liisinguandja kohustusena
  2. Autoomaniku enda kindlustushuvi korral

Kindlasti on mõlemal juhul tark otsus kindlustada ära oma vara, mis on kõige suurema kindlustusriskiga. Sõiduk mis osaleb igapäevaselt liikluses on paratamatult üks suurematest ja tihti ilmnevatest kindlustusriskidest.

Kui olete ise hoolas st tark liikleja ja väldite teadlikult ootamatuid olukordi liikluses, siis risk sõidukile vigastusi saada on vaatamata sellele praktiliste näidete varal olemas. Need on lahtised kivid sõiduteel, mis tabab klaasi või sõidukit. Samuti metsloomad ja ebameeldivad kohad on ka parkimisalad, kus paratamatult juhtub kriime ja mõlkimist kõige enam.

Kaskokindlustuse lepingu saate sõlmida ARKis arvel olevale ja 10 kuni 15aastat vanale sõidukile. Vanusepiir on seltsiti erinev.

Tasub olla ka tähelepanelik, et sõidukil oleks olemas kehtiv ja sobivate tingimustega kaskokindlustuse leping.

Hea soovitusena vältimaks hilisemaid probleeme kahjumenetluses, tasub enne lepingut sõlmides meeles pidada, et kaskokindlustuse kindlustusriski hindamine on oluliselt erinev liikluskindlustuse riskikaardistusest. Seega kui soovite olla kindlad, et ootamatu kindlustusriski ilmnemisel oleks võimalik taastata kahjujuhtumi eelne olukord, siis tuleb süveneda kaskokindlustuse lepingut sõlmides just reaalsesse kindlustuskaitse ulatusse ja hüvitamispõhimõtetesse. Kaskokindlustuse sõlmimise protsess vajab oluliselt rohkem kommunikatsiooni kindlustusvõtja ja meie vahel. See on ääretult oluline teada.

See on aga töö, mille meie Sinu eest ära teeme, kui teha leping meie kaudu. Meie spetsialistidena oleme välja õpetatud erinevate seltside poolt nende tootekoolitustega ja oskame seega õigesti riski hinnata ning oleneb kindlustusobjektist ka sobiva lepingu välja valida. Kui olete sõlminud meie kaudu lepingu, siis käesoleva lepingu raames aitame ka kindlustusõigusliku abiga.

Hoolitseme ka lepingute halduse eest, et tagada järjepidev kaskokaitse:

Oluliselt mugavam ja turvalisem viis kuidas kaskokindlustuse lepingut sõlmida, või õigeaegset pikendamist mitte ära unustada on nii, et saadate meile oma sõiduki andmed ja kindlustusvõtja kontakti.

Me kaardistame kindlustushuvist lähtuvalt reaalse kindlustusvajaduse, viidates kindlustamata alale. Kogutud andmete põhjal esitame Sulle võrdlevate seltside pakkumused, millel on kirjeldatud lahti kõikide seltside tingimused, hüvitispiirid ja kindlustusmaksed. Kui sõlmite meie kaudu sobivate tingimuste ning hinnaga lepingu siis nii saate olla edaspidi kindlad, et selle lepingu lõppemisel tuletame õigeaegselt meelde ja saadame e-postiga uue võrdlevate seltside pakkumused ning pikendame kindlustusvõtja soovil sobiva uue lepingu.

Seega siis ei pea te kindlustusvõtjana ise lepingu lõppemist pidevalt meeles pidama ja pikendamise kohustus on juba meie töö.

Kas teadsite, et tasuta autoabi teenuse tellimise korral, tuleb helistada kindlasti vastavalt iga seltsi koostööpartneri konkreetsele telefoninumbrile!