KÜSI PAKKUMIST

kuidas saame kasulukud olla

Lihtne ja soodne viis kindlustada ära kõik, mis Sulle on Kallis!

Saatke meile oma kindlustushuvi läbi kõrval asuva küsimustiku, või info saatke kindlustus@optimal.ee   ning me saame juba Sulle edaspidi paljudes küsimustes nõuga abiks olla, maakler seisab kindlustusvõtja huvide eest.

Kuidas saame meie kindlustuse riski hinnates Sulle kasulikud olla

Meie kaudu kindlustusriski hinnates arvestame sündmuse toimumise tõenäosust ehk Eestis toimuvaid erinevaid sündmusi st kahjude praktikat ning kahju iseloomu ehk kui suure tõenäosusega võib kõiki elulisi asjaolusi arvestades (nii subjektiivses kui objektiivses mõttes) ootamatu sündmus ilmenda. 

Seega kindlustusriski hinnates saame soovitada enim sobivaimate tingimustega seltsi lepingule ja viidata ka kindustamata alale. See on aga ülioluline teada, sest just kindlustamata ala on see, mis tekitab enim vaidlusi Kindlustusvõtjate ja Kindlustusseltside vahel. Ehk Kindlustusvõtja arvab ,et juhutm peaks olema lepinguga kindlustatud, aga Kindlustusselts viitb selle juhtumi välistustele.

Seetõttu on kõikide kindlustusliikide korral täna kindlasti väga oluline süveneda enne lepingu sõlmimist kindlustustingimustesse, piirangutesse ja välistustesse.