visioon

Kasvatada veelgi inimeste teadlikust kindlustusmaaklerluse olemusest ja töö iseloomust. Esindame kindlustusmaaklerina kliendi huve. See on väga oluline argument, miks meie teenusest saavad väga palju inimesed reaalselt abi. 

Ootame Sinu kaasabi selles protsessis! 

missioon

Lepinguid sõlmides on kommunikatsioon kindlustusvõtja ja meie vahel kõige olulisem!

Me ei soovi oma klientidele halba kindlustamise kogemust. Eriti siis, kui peaks ilmnema mõni kindlustusrisk ehk kahjujuhtum. Seepärast eesmärgina me teeme oma töös kõik selleks, et Sinul kui kliendil, oleks meie kaudu sõlmitud lepingust kindlustusvõtjana palju abi! Seeläbi on tagatud ka rahulik uni! 

 

Lihtne ja soodne viis kindlustada ara kõik, mis Sulle on Kallis!

Kui ostate mõne kindlustuslepingu näiteks automaatse liiklus-, või reisikindlustuse interneti kaudu ja suhtlete vaid arvutiga, siis kindlustusõiguslik probleem so kommunikatsiooniprobleem jääb õhku?!

Õnnetuse hetkel on inimesed tavapäraselt kerges afektiseisundis, sõltub juhtumi raskusastmest. Praktika on näidanud, et just ootamatu olukord, mis vajab kiiret nõu ja lahendust, tekitab kindlustusvõtjates hilisemaid menetlusprobleeme juhul, kui on jäädud oma küsimustes üksi. Samuti need nõuanded, mis on jäänud pealiskaudseks ehk nõuandja ei ole saanud aru kindlustusvõtja ootuspärasest õiguslikust tagajärjest.

Seega meie kindlustusõiguslikule praktikale tuginedes, läbi kommunikatsiooni minimeerime negatiivset õiguslikku tagajärge ja pakume võimalust helistada igal hetkel, kui abi on kõige rohkem vaja!

See tähendab, et meie kliendisuhtest on saanud meie meeskonnaga lähedane kontakt ja seda mitte arvuti, vaid subjektiivselt meie spetsialisti näol! Seega on tekkinud otsekontakt kellele kohe helistada ka näiteks reede õhtul, laupäeval või just siis, kui abi on kõige rohkem vaja!

Meie kontaktandmed leiad siit

Meie sõbraliku meeskonna leiad siit