KÜSI PAKKUMIST

KUIDAS SAAME KASULIKUD OLLA

Lihtne ja soodne viis kindlustada ära kõik, mis Sulle on kallis!

Saatke meile oma kindlustushuvi läbi kõrval asuva küsimustiku, või saatke vastutuskindlustuse soov kindlustus@optimal.ee   

Kuidas saame meie Vastutuskindlustuse riski hinnates Sulle kasulikud olla

Meie kaudu kindlustusriski hinnates arvestame sündmuse toimumise tõenäosust ehk Eestis toimuvaid erinevaid sündmusi st kahjude praktikat ning kahju iseloomu ehk kui suure tõenäosusega võib kõiki elulisi asjaolusi arvestades (nii subjektiivses kui objektiivses mõttes) ootamatu sündmus ilmenda. 

Seega kindlustusriski hinnates saame soovitada enim sobivaimate tingimustega seltsi lepingule ja viidata ka kindustamata alale. See on aga ülioluline teada, sest just kindlustamata ala on see, mis tekitab enim vaidlusi Kindlustusvõtjate ja Kindlustusseltside vahel. Ehk Kindlustusvõtja arvab ,et juhtum peaks olema lepinguga kindlustatud, aga Kindlustusselts viitb selle juhtumi välistustele.

Seetõttu on kõikide kindlustusliikide korral täna kindlasti väga oluline süveneda enne lepingu sõlmimist Vastutuskindlustuse tingimustesse, piirangutesse ja välistustesse. 

Hoolitseme ka lepingute halduse eest, et tagada kindlustusobjektile järjepidev kindlustuskaitse:

Tasub olla tähelepanelik, et oleks olemas kehtiv vastutuskindlustuse leping.

Oluliselt mugavam ja turvalisem viis kuidas lepingu õigeaegset pikendamist mitte ära unustada on nii, et saadate meile oma kindlustushuvi ehk kindlustusvõtja ja kindlustusobjekti andmed. Sõlmides meie kaudu sobivate tingimuste ning hinnaga lepingu, on ka kindlustusõiguslik abi sõlmitud lepingu raames tasuta.

Nii saate olla edaspidi kindlad, et selle lepingu lõppemisel tuletame õigeaegselt meelde ja saadame e-postiga uue võrdlevate seltside pakkumused ning pikendame kindlustusvõtja soovil sobiva uue lepingu. Seega siis ei pea te kindlustusvõtjana ise lepingu lõppemist pidevalt meeles pidama ja pikendamise kohustus on juba meie töö.